Turku: Marraskuun Dinner
Lisää tapahtuma kalenteriin
Miksi tarvitaan ilmoittautuminen?
Tätä kysytään joskus. Ilmo tarvitaan jotta ravintolavarauksien koko pysyy ajan tasalla ja jotta osataan vastata kun meiltä kysellään onko tulossa porukkaa ja kuinka monta :). Helpompaa olis jos ei tarttis pyytää, mutta näillä mennään, kuuluu asiaan! Kiitos ymmärryksestä ❤️
Tervetuloa ykköstyypin diabeetikoiden avoimeen tapaamiseen! Tarkoituksena on tutustua, jutella, syödä ja juoda (omakustanteisesti) sekä jakaa vinkkejä ja löytää uusia kavereita 😊.
📅 la 1.11.2025 klo 18:00
📍 Hua Du Turku – Eerikinkatu 12, 20100 Turku — tsekkaa paikka täältä
Tule avoimin mielin mukaan — lähdetään kaikki samalta viivalta ja uudet kasvot otetaan lämpimästi vastaan. Osallistumalla sitoudut noudattamaan turvallisemman tilan periaatteita.
👉 Ilmoittaudu sivun ylälaidasta löytyvillä ilmoittautumistavoilla. Jos luet tätä Facebookissa, voit ilmoittautua merkitsemällä itsesi osallistujaksi kyseiseen Facebook-tapahtumaan.
Tervetuloa!
